چگونه دختری باکلاس و شیک باشیم؟

چگونه دختری شیک و باکلاس باشیم؟

شیک پوشی و با کلاس بودن ما تاثیر بسیار زیادی در جذب اطرافیان دارد. از طرفی داشتن ظاهری آراسته و استایلی خوب اعتماد به نفس ما را بالا می برد. اما چطور می توانیم به استایلی شیک و جذاب و منحصر به فرد دست پیدا کنیم؟ برای رسیدن به این هدف باید بعضی اصول را دانست و رعایت کرد.

در این مقاله به شما راهکارهایی برای تبدیل شدن به یک دختر شیک و با کلاس را ارائه می کنیم.

دختر شیک و با کلاس چه ویژگی هایی دارد؟

رعایت چند نکته می تواند شما را در مهمانی ها یا هر جمع دیگری از باقی افراد متمایز کند. در ادامه این نکات را بررسی کرده ایم.

اهمیت حرکات و زبان بدن شما

نوع ایستادن، نشستن و راه رفتن شما تاثیر زیادی بر با کلاس بودن شما دارد. افرادی که اعتماد به نفس دارند هنگام نشستن و ایستادن کمر و گردن خود را راست نگه می دارند و قوز نمی کنند.  همچنین سعی کنید سر خود را تا حدی بالا نگه دارید.

هنگام راه رفتن هم باید محکم و رسمی قدم بردارید. سعی کنید به هیچ عنوان پای خود را هنگام راه رفتن روی زمین نکشید. اگربرای یک مهمانی کفش پاشنه بلند انتخاب کرده اید باید مطمئن باشید که می توانید با آن به راحتی راه بروید و ساعات زیادی آن را تحمل کنید.

بررسی  مدل مانتو مازراتی

از تکان دادن پاهای خود در زمانی که نشسته اید و همچنین بازی کردن با کلید، موبایل، خودکار یا هر وسیله دیگری خودداری کنید. سعی کنید آرام باشید و از فضا لذت ببرید. جویدن ناخن ها یا هر کار دیگری که نشان دهنده استرس است شما را از هدفتان یعنی شیک و با کلاس بودن دور خواهد کرد.

زبان بدن دختران جذاب و قوی

استایل، قدمی بزرگ برای شیک و با کلاس بودن

انتخاب یک استایل خاص و جذاب قدمی بزرگ برای دختری است که می خواهد شیک و با کلاس باشد. اما برای داشتن یک استایل خوب و خاص باید اصول ست کردن لباس زنانه را بدانید.

به طور کلی در انتخاب لباس و ست کردن اجزای مختلف آن باید فرم بدن، هارمونی رنگ ها، تناسب رنگ ها با رنگ پوستمان و موقعیتی که قصد داریم از آن لباس استفاده کنیم را در نظر بگیریم. پوشیدن لباس شیک و مناسب مجلسی که به آن دعوت هستیم تاثیر زیادی در نگاه دیگران به ما دارد.

استایل دختر خانم ها و تاثیرآن در باکلاس بودن

تظاهر و تقلید، آفتی برای شیک و با کلاس بودن

هرگز برای این که با کلاس به نظر برسید تظاهر به چیزی نکنید. همچنین از کسی که به نظرتان شیک است هم تقلید نکنید. این حالت شما را در نگاه دیگران تنزل می دهد، پس سعی کنید خودتان باشید و استایل خودتان را در حرف زدن و رفتار داشته باشید.

تصویری که در آن خانمی خود را شبیه سلبریتی معروف کرده است.

البته باید همواره روی نقاط ضعف خود کار کنید و سعی کنید آن ها را برطرف کنید، تا بهترین خودتان را بسازید. مثلا اگر اضافه وزن دارید باید با ورزش کردن و رژیم های مناسب زیر نظر متخصص مشکل اضافه وزن خود را حل کنید. یا اگر در گفتگو دچار مشکل هستید، باید با مطالعه دایره لغات خود را افزایش دهید و فن سخنوری را در خود تقویت کنید.

بررسی  چگونه تولیدی لباس زنانه بزنیم؟

عطر: مهم، تاثیرگذار و به یاد ماندنی

اگر می خواهید دوستان و آشنایان همیشه شما را به عنوان دختری شیک و باکلاس به خاطر بسپارند، سعی کنید یک عطر خاص و منحصر به فرد برای خود انتخاب کنید. خوشبو بودن، در ذهن اطرافیان از شما خاطره ای دلنشین می سازد و باعث می شود هر جا آن رایحه به مشامشان برسد یاد شما بیافتند.

دختری که همیشه عطر میزند خیلی جذاب و باکلاس است

آگاهی وجه تمایز شما از دیگران

تصور کنید در یک مهمانی، فردی با اطلاعات و آگاهی بالا اکثر افراد را به دور خود جمع کرده و در مورد موضوع جذابی حرف می زند. چقدر به او و موقعیتی که دارد غبطه می خورید؟ داشتن آگاهی و دانش به روز، می تواند شما را در کانون توجه قرار بدهد.

مطالعه در حوزه های مختلف تاریخ، ادبیات، فلسفه و علوم دیگر و همچنین دیدن فیلم های مهم تاریخ سینمای جهان، حتی سفر و شناخت فرهنگ ها و اقلیم های جغرافیایی مختلف، می تواند به شما این میزان آگاهی را بدهد.

کتاب خواندن از ویژگی های خوب دختری جذاب است

کلام آخر

چطور می شود دختری شیک و با کلاس بود؟ ما ضمن بیان ترفندهایی برای تبدیل شدن به یک دختر شیک و با کلاس، پاسخ این سوال را دادیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *