جدول سایزبندی مانتو زنانه

امروزه دغدغه بسیاری از خانم ها اندازه گیری صحیح و درست مانتو است که با خیال راحت بتوانند هم به صورت اینترنتی و حضوری مانتو اندازه و سایز بدن خود را انتخاب کنند که امروزه با توجه به سایزهای مختلف اندازه های استاندارد در جدول اندازه گیری  وجود دارد که با توجه به این سایزها می توان بهترین ها را انتخاب کنید که در ادامه به بررسی جدول سایزبندی مانتو می پردازیم.

روش اندازه گیری سایز مانتو زنانه چگونه است؟

امروزه بر اساس جدول سایزبندی مانتو به راحتی می توانید مانتو مناسب بدن خود را خریداری کنید. برای اندازه گیری باید یک لباس نازک پوشیده باشید و از روی آن اندازه های خود را بگیرید. ابتدا باید وسیله اندازه گیری که متر است را آماده کنید و صاف بایستید و خم نشوید و شروع به اندازه گیری کنید و اندازه های خود را یادداشت کنید تا با این جدول سایز مقایسه کنید:

دورسینه

اندازه گیری قسمت برجسته در سینه را باید با متر به صورت افقی اندازه بگیرید. در هنگام اندازه گیری نباید خم یا قوز کنید و به حالت صاف و سر خود را بالا قرار دهید.

دورکمر

برای اندازه گیری دورکمر از گودترین قسمت کمر که محلی که آرنج با بدن تماس دارد را اندازه بگیرید.

بررسی  راهنمای خرید مانتو تابستانی

دورباسن

اندازه گیری پهن ترین قسمت باسن و برجسته ترین را که پایین خط کمر است را اندازه بگیرید.

سرشانه

اندازه گیری سرشانه باید از گودی گردن تا افتادگی دست ها را اندازه بگیرید.

دوربازو

اندازه گیری برجسته ترین قسمت بازو را اندازه بگیرید.

قد آستین

برای اندازه گیری قد آستین باید متر را از انتهای شانه تا استخوان آرنج و از استخوان آرنج تا مچ دست را اندازه بگیرید.

کارور جلو

ابتدا دست های خود را در امتداد بدن قرار دهید و فاصله اتصال بدن به بازو را از راست به چپ اندازه بگیرید.

کارور پشت

برای اندازه گیری کارور پشت مانند کارور جلو است فقط از پشت گردن اندازه گیری می شود.

بلندی مانتو

برای اندازه گیری این قسمت باید از بالاترین قسمت سرشانه تا سر زانو یا پایین زانو را اندازه بگیرید.

جدول تعیین سایز مانتو

در جدول سایزبندی مانتو مهمترین قسمت دورسینه و دور باسن است ولی بر اساس مدل های مختلفی که مانتوها دارد سرشانه ،قدآستین ، قد مانتو و غیره اندازه گیری آنها هم مهم است. البته اندازه مانتو را باید با اندازه های که یادداشت کردید در نظر بگیرید که انتخاب یک مانتو مناسب شما تنها به سایز بستگی ندارد بلکه به کیفیت پارچه ، مدل مانتو ، جنس پارچه هم بستگی دارد.

جدول راهنمای انتخاب اندازه مانتو

جدول سایزبندی مانتو بر اساس هر برند یا تولیدکننده در یک جدول مشخص می شود که اکثر تولیدکنندگان سایزهای متفاوتی را ارائه می دهند و شما تنها کافی است که سایز استاندارد بدن خود را داشته باشید و بر اساس بزرگ ترین قسمت اندام تان در نظر بگیرید مثلا اگر دور کمر شما ۶۰ سانتیمتر است و دور باسن ۹۵ سانتیمتر است بهتر است که اندازه را بر اساس دور باسن بگیرید. بطورکلی هر برند داخلی جدول سایزبندی مانتو متفاوتی دارد .

بررسی  راهنمای انتخاب سایز لباس زنانه

جدول تبدیل سایز

در کشورهای خارجی جدول سایزبندی مانتو آنها متفاوت است و جدول سایزبندی آنها با کشور ایران متفاوت است مثلا کشورهای اروپایی با حرف  EU  و کشور امریکا با حرف US  و کشور انگلیس با حرف UK علامت گذاری شده است که انتخاب سایز شما بر اساس این جدول قابل اندازه گیری است. فقط کافی است که سایز خود را با ردیف عمودی مقایسه کنید و بدین صورت سایز کامل بدن شما با کشور تولید کننده مطابقت می کند.

خرید اینترنتی مانتو عمده

برای خرید اینترنتی مانتو بهترین کار بررسی جدول سایزبندی مانتو یک تولیدکننده است که شما بر اساس سایز بدن می توانید مانتو را انتخاب و به صورت اینترنتی می توانید مانتو مورد علاقه خود را با سایز و اندازه خود خریداری کنید که در همین زمینه شما می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی آینازکو مراجعه و جدول سایزبندی این مجموعه را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مورد جدول سایزبندی مانتو صحبت کردیم که این جداول در هنگام خرید اهمیت بسیاری دارد و شما با مقایسه سایز خود با این جدول سایزبندی می توانید مانتو مناسب اندام خود را خریداری کنید. پیشنهاد ما به شما برای خرید اینترنتی مانتو فروشگاه اینترنتی آینازکو است که جدول سایزبندی مانتو آن استاندارد است و شما به راحتی می توانید با توجه به سایز اندام خود بهترین مانتو را خریداری کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *