به مانتو بلند چه کفشی میاد؟ راهنمای عالی ست کردن مانتو و کفش

راهنمای ست کردن مانتو بلند با کفش

برای اینکه یک استایل شیک و امروزی داشته باشید باید کفش خود را با مانتو بلندی که خریداری می کنید یکدست کنید که قد شما را مناسب نشان دهد که ما در ادامه به بررسی اینکه به مانتو بلند چه کفشی میاد؟ می پردازیم.

بررسی انتخاب 4 کفش که می توانید با مانتو بلند ست کنید

در مورد اینکه به مانتو بلند چه کفشی میاد؟ می توان گفت که امروزه یک استایل شیک و جذاب برای خانم ها بسیار اهمیت دارد و باید کفش مناسب با مانتوی خود انتخاب کنید. انتخاب هر کفش به موقعیت و مکان استفاده از آن را دارد مثلا مانتوی بلند مجلسی را باید با کفش پاشنه بلند مجلسی ست کرد و در فصل تابستان می توان از صندل های لژدار که با مانتو ست می شود را می توان استفاده کرد.

همچنین می توان در زمستان از بوت یا نیم بوت برای یک استایل شیک استفاده کرد. البته بسیاری از دختران جوان هم می توانند از کفش کتانی یا کالج استفاده کنند که امروزه مدل کفش کالج و کتانی بسیار ترند (trend) شده است.

1- انواع صندل و ست کردن آن با مانتو بلند

یکی از موارد مهم که به مانتو بلند چه کفشی میاد استفاده از انواع صندل ها در تابستان برای مانتو بلند است. استفاده از صندل ها باعث راحتی و خنکی پاها و شیک و جذاب بودن استایل شما می شود. علاوه بر اینها چون صندل ها دارای مدل های متنوع و تنوع رنگ های گوناگون است شما به راحتی می توانید آنها را با مانتو بلند خود ست کنید.

انواع صندل و ست کردن آن با مانتو بلند

چون صندل ها بسیار طرفدار دارد یکی از پر فروش ترین محصولات در بازار است که با انواع شلوارهای گشاد و مانتوهای بلند تابستانی بسیار استفاده می شود. البته صندل های تخت برای استایل کژوال و انجام فعالیت های روزمره مانند خرید کردن ، پیاده روی بسیار طرفدار دارد.

بررسی  مدل های شومیز تابستانی 1402 زیبا و شیک

2- انتخاب بوت و نیم بوت با مانتو بلند

در مورد اینکه برای روزهای سرد زمستان و پاییز به مانتو بلند چه کفشی میاد می توان به بوت و نیم بوت اشاره کرد چون پاشنه آنها متفاوت است ولی باید دقت کنید که بوت شما با مانتو شما هماهنگ باشد مثلا اگر از شلوار مناسب جذب استفاده می کنید می توانید از بت پاشنه دار استفاده کنید.

انتخاب بوت و نیم بوت با مانتو بلند

اگر استایل شما اداری است می توانید از مدل لونر و اکسفورد هم استفاده کنید که با پیراهن ، دامن و سرهمی هم ست می شود که بسیار جذاب و شیک است و در انتخاب انواع مدل مانتو شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان فروشگاه اینترنتی آینازکو ارتباط و در زمینه هر گونه مدل مانتو مشاوره و راهنمایی بگیرید.

3- ست کردن انواع کتانی با مانتو بلند

در مورد به مانتو بلند چه کفشی میاد باید گفت که کفش های کتانی هم که استایل شخص را اسپرت می کند و مورد علاقه بسیاری از بانوان است و طرفدار بسیاری دارد. افرادی که قد کوتاه دارند می توانند از کتانی های لژدار استفاده کنند.

ست کردن انواع کتانی با مانتو بلند

کتانی با مانتو بلند یکی از بهترین مدل ها است که خانم ها علاقه خاصی به این مدل دارند و اگر شلوار کشیده تر یا بلندتر باشد بهترین تناسب را با مانتو و کفش خانم ها دارد. بنابراین یکی از بهترین گزینه ها برای مانتوهای بلند اسپرت کفش کتانی است که بسیار استایل شخص را جذاب می کند.

4- انتخاب کفش کالج مناسب مانتو بلند

کفش کالج یکی از پر طرفدارترین نوع کفش ها در بین خانم ها است که از ویژگی کفش کالج این است که با هر استایلی مانند کژوال یا اداری می توان آن را هماهنگ کرد.

بررسی  اصول ست کردن لباس مجلسی زنانه با کفش

این نوع کفش را می توان با مانتو بلند پوشید و در اصل می توان گفت که به مانتو بلند چه کفشی میاد، کفش کالج هم نام برد که از بهترین ست برای خانم های است که مانتو بلند استفاده می کنند و در این زمینه شما می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی آینازکو مراجعه و نحوه ست کردن مانتوهای بلند با انواع کفش ها را مشاهده کنید.

انتخاب کفش کالج مناسب مانتو بلند

سخن پایانی

در مورد به مانتو بلند چه کفشی میاد صحبت کردیم که امروزه اکثر خانم ها از مانتو بلند بسیار استفاده می کنند و با اکثر کفش ها و صندل های لژدار تناسب و هماهنگی دارد و فقط باید انتخاب درستی در مورد مانتو و کفش و شلوار داشته باشید که با هم هماهنگ باشد که شما می توانید با فروشگاه اینترنتی آینازکو تولیدی مانتو ارزان عمده ، شومیز و لباس های زنانه می باشد با ارتباط با پشتیبانی مجموعه از نحوه سفارش انواع مانتو اطلاع حاصل کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *